Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

  • hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

  • vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

 

Lõpuks ometi saan avaldada oma artikli, mis valmis juba 2 nädalat tagasi, kuid arvutikrati ebameeldivuste tõttu jäi õigel ajal kooli kodulehele üles panemata.

8. detsembril osalesid meie kooli 1. – 4. kl tublid luuletuste lugejad Valga Keskraamatukogus toimunud järjekordsel jõululuuletuste lugemise konkursil. Konkurss toimus 2 vanuserühmas: 1. -2. kl ja 3.–4. kl.

Osalejaid oli registreerunud nooremas vanuserühmas 28 ja vanemas vanusrühmas 32. Võistlustulle astus kokku siiski 57 last. Meie kooli 9 osalejast pääsesid finaali 10 parima hulka 6: Marvin Fuchs, Erik Muttik, Christopher Pukman (1. – 2. kl), Mirell Murumaa, Angela Mõttus ja Gerda Ly Käis (3. – 4. kl). Super tulemus!!! Osalesid veel Anni Saega, Magnar Mõttus ja Anete Allik.

Finaalipääsejate, kes pidid lugema ka teise luuletuse, seast valiti 5 auhinnaväärilist kohta: esikolmik ja 2 eripreemiat. Meie õpilastest sai Gerda Ly Käis 1. koha 3. – 4. klasside õpilaste konkurentsis. Gerda võitis Valga Keskraamatukogu poolt korraldatud jõululuuletuste lugemise konkursi juba 3. korda. Väga tubli saavutus!!!

Peab tunnistama, et kõik meie lapsed esinesid väga ilmekalt ja julgelt. Eks harjutamine teeb meistriks! Kiitusi jagati seekord ka kõikidele õpetajatele. Meie kooli õpilasi valmistasid ette õpetajad Riina Järlik, Marje Utsal, Heda Hansson ning Tiina Arbeiter.

Konkursi tulemusi saab vaadata Valga Keskraamatukogu kodulehelt. http://www.valgark.ee/

Tiina Arbeiter

Varsti...

Veebr
21

21.02.2021 - 27.02.2021


Rajakaamera

Rajakaamera

comenius

Intro Erasmus1 formatkey jpg default

3 osa varv

tore