Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

Tsirguliina keskkooli pere tähistas sõbrapäeva suurejooneliselt. Külla oli kutsutud sõpru Valga Priimetsa koolist, aga ka välismaalt – Valkas asuvast Jānis Cimze nimelisest gümnaasiumist ja Seda põhikoolist. Oma laulu- ning tantsuoskust näitas Valga kultuurikeskuse ansambel Oduvantšiki.

Rahvusvahelisel sõbrapäeval kõlasid etteasted nii eesti, vene, läti kui ukraina keeles. Tsirguliina kooli esindasid  6., 8. ja 9. klasside õpilased, kes oma vene keele oskust näidata said.

Kooli vene keele õpetaja Merike Soovares on südameasjaks võtnud keele õpetamise rahvuskommete tutvustamise kaudu. «Plaane, kuidas vene rahvakombeid tutvustada, mul jätkub. Loodan, et Tsirguliina koolil kujuneb hea koostöö tänaste külalistega ja sellisest kohtumisest saab traditsioon pikkadeks aastateks,» lisas ta.

Kooli abiturient Allar Rosenberg ütles, et selline lähenemine vene keele õpetusele, kus külla on kutsutud muukeelsete koolide esindajaid ning kõiki rahvusi siduvaks keeleks saab vene keel, on kindlasti kasulik kogemus. Klassivend Veiko Leegiste lisas, et koolide vahel on küll varemgi sõpruskohtumisi korraldatud, kuid venekeelne üritus oli esmakordne.

Allikas: valgamaalane

Veebr