Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

Pühajärve Põhikoolis toimus järjekordne maakondlik Spelling Bee võistlus. Osalejaid oli kokku registreeritud 29. Meie kooli esindas 4. klassi õpilane Anton Vonk, kes valiti välja klassisisesel konkursil.

Spelling Bee võistlusel tuleb igal võistlejal öelda tähthaaval 15 ingliskeelset sõna. Võidab see, kes ütleb võimalikult palju sõnu õigesti ja kiiresti. Osa sõnu saavad õpilased ette teada ning võivad neid võistluseks harjutada. Osa sõnu on ette teadmata.

Anton sai võistlustel 4. klasside seast tubli 6. koha. Järgmisel aastal on tal võimalus võistelda uuesti, et saavutada veel parem koht. Kiitus Antonile ja edu edaspidiseks!

Õpetaja Tiina Arbeiter

Täname õpetaja Tiina Arbeiterit ja Anton Vonki heade tulemuste eest!Spelling Bee 1

Spelling Bee 1

Veebr