Kutse meile õppima v

Täna, 2. detsembril, tähistasime oma kooli 107. sünnipäeva. Kolmanda tunni ajal kirjutas kogu koolipere sünnipäevalapsele oma õnnesoove, mis kinnitati õhupallidel kooli seinale väikeste käsilaste kätte.

Neljanda tunni ajal toimus sünnipäeva puhul aktus. Kooli direktor Heikki Järlik rääkis mõne sõnaga kooli ajaloost ning selgitas, et muutusi on olnud ja võib ka veel tulla, kuna Valga Vallavalitsuse initsiatiivil on alustatud arutelu Tsirguliina kooli ja Tsirguliina lasteaia ühendamise küsimuses. „Igal aastal tekib sellele ajaloole üks lehekülg lisaks. Mõni saab olema kirjum ja värvikam – mõni pisut igavam. Läheb aeg ja ka tänane päev saab ajalooks. Ma olen kindel, et kahekümne-kolmekümne aasta pärast on teil võimalus seda ajalugu meenutada ja uurida. [---] Kui teis säilib aga armastus meie kodukandi vastu ja te pöördute mõne aja möödudes siis tagasi ning asute siin tööle ja oma lapsi kasvatama, võib eeldada, et meie kooli ootab ees veel pikk tulevik,“ sõnas direktor.

Direktor tänas oma kõnes ka kõiki meie kooli õpilasti ja õpetajaid ning lisas, et meie kõigi ühine ülesanne on liikuda edasi nii, et võiksime mõne aasta pärast tõdeda, et suutsime nii endal kui ka meie koolil tervikuna oma tugevaid külgi edasi arendada ja nõrku järgi aidata või kompenseerida, siis olimegi tublid. Igaüks omamoodi, omas rollis ja omal tasemel.

Lõpetuseks soovis direktor kogu kooliperele palju õnne ja edu kooli sünnipäeva puhul ning andis sõna edasi meie kooli õpilastele, kes esitasid kooliperele mitmeid laule ja luuletusi. Direktori kõnet täies mahus on võimalik lugeda siit.

Kooli sünnipäeva puhul tervitas meid ka Valga valla asevallavanem Kalmer Sarv, kes soovis meile vähem materiaalsust ning rohkem ühtehoidmist ja õpilastele vähem koduseid ülesandeid.

Pärast aktust suundusime koos kooliperega rahvamajja, kus toimus üllatuskontsert „Õudusest armastuseni. Muusika roll filmis“. Anna Samsonova (viiul), Maria Lepnurm (viiul), Hanno-Mait Maadra (vioola) ja Enno Lepnurm (tšello) andsid meile suurepärase filmimuusika kontserdi keelpillidel. Seejärel tulime tagasi kooli ning mängisime üheskoos saalis erinevaid sünnipäevamänge.

Aitäh toreda sünnipäeva eest kogu kooliperele! Oma koolile soovime pikka iga, palju rõõmsameelseid õpilasi ja õpetajaid ning imelisi ühiseid hetki!

 Tänase päeva galerii leiab siit!

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal