Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Tere, koolilehe Tsirgukese lugejad

Koolilehe Tsirguke meeskond võtab avasüli vastu Teie artikleid SUVISE väljaande jaoks. Mai-juuni väljaanne on selle õppeaasta viimane.

Kirjutada võivad nii õpilased, õpetajad kui ka teised koolielu tegelased. Eriti suur heameel oleks muidugi siis, kui õpetajad kirjutaksid mõne loo, sest neid on alati kõige põnevam lugeda.

Viimastes ajalehenumbrites pole kahjuks räägitud aga klasside tegemistest. Tahaks teada, mida olete koos teinud. Kas käinud põneval klassiekskursioonil, võtnud osa lahedast projektist? Või veel on plaanis minna koristustalgutele või hoopiski plaanite minna pinknikule, kus teete terve õppeaasta tagasiside?

Koolileht on ideaalne võimalus jäädvustada enda klassi tegemisi sel aastal. Klassijuhatajad  - kirjutage jutuke enda klassist meile, meie jäädvustame selle koolilehes ja hiljem on tore meenutada lõbusaid aegu.

Kirjutage:
- Põnevast seiklusest sel aastal oma klassiga, teie eredamad mälestused sel aastal
- Arvamus mõne 2011. õa probleemi kohta meie koolis
- Uskumatuid lugusid kooli ajaloost
- Kõige naljakam mälestus seoses Tsirguliina Keskkooliga
- Miks jääb see õppeaasta eriliselt meelde?
- Muljeid Tsirguliina Keskkooli ürituskorraldusest
- Mõtteid, mida järgmisel aastal võiks korda saata
- Kõige muljetavaldavam kooli üritus sel õppeaastal
- Mis oleks võinud minna teisiti?
- ja kõike seda, mille jaoks mõttelendu jätkub!

Ootame Teie artikleid 23. maiks aadressile
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021