Tsirguliina Kooli kantselei tööajad:

  • Avatud E-R                     09.00–13.00
  • 15.07 – 28.07                 Koolimaja suletud

Edasilükkamatud asjad: 5056 265 (direktor), 5117 273 (õppejuht), 5280 818 (IT ja majandus)

Ilusat suve!

 

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi ajaloo õpetaja (0,3) ametikohale.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 19.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Nooruse 1, Tsirguliina, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Tsirguliina Kool pakub tööd puhastusteenindajale.

Kandideerimisavaldus koos CV-ga palume saata hiljemalt 15.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

 Valgamaa koolinoorte orienteerumisvõistlustel  16. oktoobril Käärikul  meie õpilased saavutasid neljanda koha.
Gümnaasiumid/Keskkoolid  Punkte          Koht                                        
Otepää Gümnaasium                      322          I
Valga Gümnaasium                         300         II
Tõrva Gümnaasium                         287        III
Tsirguliina KK                                    273         IV
Valgamaa KÕK                                   56
     

Meie õpilaste tulemused:  

M16 Rada (2): 7 KP 2,97 km
  5.   Mihkel Perlov, Kaarel Ersto               23 p.
  6.   Karel Saega, Madis Sitik                    22 p.
  8.   Vallo Laul, Tamar Kaljuste                20 p.
  9.   Ristjan Bettler,  Karl-Martin Tabur  19 p.
12.  Gris Hunt, Oliver Koroljov                  16 p.
        
N16 Rada (3): 7 KP 2,42 km
1.   Liisa Tiit,   Karoliine Mäestu                 30p.
M14 Rada (3): 7 KP 2,42 km
  7.  Vjatseslav Svirski, Mairo Karja          21p. 
M12 Rada (4): 7 KP 1,91 km
  3.   Taavo Sõna, Avo Piiroja                   25 p.
  7.    Rauno Solovjov, Ats Boisen             21 p.
  8.    Juhan Püvi, Kaarel Juus                    20 p.
11.    Aivo Akkus, Igor Amonenko            17 p.
N12 Rada (5): 6 KP 1,48 km
  5.   Kadrian Possul,  Brenda Rosenberg   23 p
N10 Rada (6): 4 KP 1,26 km
  3.  Carmen Saega, Pauliine Saega           25 p.
M10 Rada (6): 4 KP 1,26 km
  4.   33 Timmo Tohus, Sander Haas          24 p.

 Kiitus meie tublidele orienteerujatele!

Õpilasi juhendas treener  Pille Illak.

Pildistas Margi Tohus. Vaata pilte kooli pildigaleriis.


Varsti...

Aug
29

29.08.2019 09:00 - 15:00


Sept
2

02.09.2019 09:00 - 10:00


Rajakaamera

Rajakaamera

comenius

3 osa varv

tore