Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

2008. aasta kevadel alustasime NORDPLUS JUNIOR programmi raames otsima oma kooli 9 - 12 aastastele õpilastele koostööpartnereid. Soovisime, et ka nemad saaksid suhelda eakaaslastega teistest riikidest ning praktiseerida inglise keelt. Loomulikult seadsime eesmärgiks ka reisimisvõimaluse ja erinevate kultuuride ning keelte õppimise. Suvel selgus, et projekti hakataksegi rahastama ning saame alustada koostööd Läti ja Leedu koolidega.Osaleda saavad ka õpetajad.

Meie kooli tähtsaim ülesanne on 3 kooli ühise kalendri koostamine. Koolisisene joonistuvõistlus 3. - 6. klassi õpilastele on juba toimunud. Jaanuaris tulevad Läti ja Leedu koolide õpilased ning õpetajad meile külla.

Õpetajad Tiina Arbeiter ja Svetlana Oper

Sept