KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Kursus toimub kahes osas kokku 70 tundi ja algab 1.veebruarist:
  1. Iseseisev töö - veebimaailma areng, tehnoloogiad, tööriistad, kasutajakogemus, veebi kujunduse elutsükkel, põhimõisted.
  2. Töö arvutiklassis - Expression Studio, Silverlight, SQL, HTML, PHP.

Registreerumine õppealajuhataja juures. Täpsem info õpetaja Valdolt.

NB! Kursusega kaasneb võimalus tasuta legaliseerida ja uuendad oma koduarvutis olev Microsofti tarkvara ning kasutada seda ka peale kursuse lõpetamist (Windows 7, Office 2007, Expression Studio jne.)

Kursust toetab MicroSoft Veebistuudium.

Üritusi ei ole