Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

25. - 27. juunini viibisid meie kooli õpetajad ja õpilased Lätimaal Smiltenes, kus toimus 2 aastat väldanud projekti viimane kokkusaamine.

Seekord võõrustasid meid ja leedulasi Smiltene kooli ( Smiltenes Tris pakalnu primary school) õpetajad ja õpilased. Kokkusaamise teemaks oli seekord jaanipäev. Kommetega seoses pakuti meile mitmesuguseid praktilisi tegevusi: lilledest pärgade valmistamine, leiva küpsetamine, juustu tegemine. Kõik koolid tutvustasid oma maa jaanipäevakombeid, kus lisaks jutule tantsiti, lauldi ja näidati ka rahvalikke mänge. Päeva lõpetuseks sõime lõkke kohal keedetud suppi ning värskelt küpsetatud leiba. Laual olid ka maapiim ning mesi. Cesis ja Rauna olid meile huvitavateks vaatamisväärsusteks ekskursioonil. Õpilased said osaleda nii Oskari sünnipäeval kui ka diskoõhtul. Õpetajad omakorda külastasid Anita kaunist kodu. Viimasel päeval viidi meid mere äärde Tuja randa suvitama. Vita Leite, kes on selle projekti juht,  ütles juba kuu aega varem, et ilus ilm selleks päevaks on tal ette tellitud ja nii see täpselt oligi - ilm oli võrratu.

Lätlased organiseerisid kõigile projektis osalejatele mängu "Salajane sõber", mis pakkus salapära ja põnevust esimesest päevast lahkumiseni.

Tänu Nordplus Junior programmile oleme saanud lähemalt tutvuda oma naabrite kultuuri ja keelega.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021