Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Neljapäeval, 2.detsembril toimus kooli 98. aastapäevale pühendatud aktus, millega pandi ametlik punkt kooli renoveerimisele. Aktus algas kontserdiga, esinesid lastekoor, mudilaskoor, õpilasesindus, Triin Talvik, õpetajad. Muidugi pidas kõnet ka meie kooli direktor.

Kohale olid kutsutud külalised, kes aitasid kaasa kooli remondis. Madis Gross ja Rein Randver jagasid kiituskirju ning tänasid neid firmasid, kes aitasid teostada renoveerimistöid.

„Me peaksime olema väga tänulikud, et meie kool jätkab ikka tegutsemist ja me peaksime oma kooli hoidma," lausus julgustavalt Rein Randver.

Palju õnne, meie armas kool!

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00