Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

2. detsembril toimusid Viljandis "Dumle" rahvastepalli finaalvõistlused 4. - 5. klassidele. Meie kooli tütarlapsed saavutasid seal väga hinnalise III koha Saaremaa Ühisgümnaasiumi ja Häädemeeste Gümnaasiumi järel . Võistkonnas mängisid: Birgit Bõstrova, Birgit Martinson, Carmen Saega, Greete Areng, Eelika Ritson, Kaisa Kerge, Liis-Marleen Akkus, Kadri Maiste, Kaisa Tiirmaa ja Elina Rosenberg.

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00