Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

9.veebruaril toimus meie koolis õpilasesinduste õppepäev gümnaasiumiastmetega koolidele. Küllakutse võtsid vastu Valga Gümnaasium, Valga Vene Gümnaasium ja Tõrva Gümnaasium. Päevakava oli tihe ja asjalik. Esmalt toimusid soojendusmängud, kus õpiti lähemalt tundma üksteist. Kooli tutvustava ekskursiooni viis läbi direktor Heikki Järlik. Selle järel toimusid asjalikud õpilasesinduste esitlused. Tutvustati koolide õpilasesinduste suuremaid kordaminekuid, räägiti õpilasesinduse tööst, vastati küsimustele, anti soovitusi. Edasi toimus grupitöö, kus arutati õpilasesinduse liikmete töökohustusi. Kooliraadio liikmete eestvedamisel toimus ka külaliskoolide esindajate intervjueerimine. Kindlasti jäi kõigile osavõtjatele meelde maailma parimad lihapirukad kehakinnituse ajal. Loodame, et järgmine õppeaasta toimub samalaadne üritus juba mõne teise kooli õpilasesinduse eestvedamisel.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021