Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Tõrva Gümnaasiumis 30. märtsil toimunud pranglimise finaalis osales maakonnast 40 pranglijat, igast võistlusklassist pääses finaali 10 parimat.
Meie kooli pranglijate parimad tulemused:
4.- 6. kl I koht - Allar Roosenberg; II koht - Vaike-Liine Rehkalt; III koht - Kristel Pruks
7. - 12. kl neiud - II koht - Meryt Salme
7.-12. kl noormehed - I koht - Remo Surri; III koht - Juhan Püvi

Kõik finaalis osalenud õpilased said tänuks Miksikese diplomi ja meened, I - III koha omanikud ka auhinna.

Tunnustati parimaid ka eelvõistluste tulemuste põhjal. Klasside arvestuses olid maakonnas parimad klassid Tsirguliina KK 5. kl, 6. kl, 8. kl ja 9. kl. Klasside parimad aga 4. kl Liis-Marleen Akkus, 5. kl Vaike-Liine Rehkalt, 6. kl Allar Roosenberg, 9. kl Kersti Vainonen, 10. kl Meryt Salme, 11. kl Remo Surri, 12. kl Maarja Vähi. Vaata tulemusi ka Miksikese kodulehelt.

Õnnitleme kõiki parimaid ja täname pikas pranglimise võistlustel osalejaid! Tänu õpetajatele, kes pranglimist toetanud ja võistlusi oma koolis aidanud korraldada: Eda Hansson, Marje Utsal, Tiina Arbeiter, Riina Järlik, Jaana Vainonen, Õie Nõmmik.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021