Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

01.aprillil toimus Kooliteatrite festival, kust võttis osa meie kooli draamaring. Esineti etendusega Kunksmoori lugu. Osalejateks olid Karoliine Saega, Merlika Hüdsi, Kadrian Possul, Hanna-Liina Pärnik-Pernik, Hanna-Liisa Pärnik-Pernik, Lisette Tohus, Kaari Kaasik, Meryt Salme ja Sandra Pikk. Suur kiitus väga hea ja julge esinemise eest!

Juhtkond tänab õpilasi ja juhendajat Silva Stepanovat kooli esindamise eest!

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00