Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

13.04.2011 toimus Keeni põhikoolis maakondliku 6.-8. klasside õpilaste vene keele päeva raames tore üritus. Õpilased tutvustasid oma koole, iseennast, laulsid laule ja osalesid erinevates võistlustes.

Meie koolist võtsid sellest päevast osa 7.klassi õpilased Gerle Rätsep, Karoliine Saega, Karmen Pruks ja Kristjan Vainonen, 9.klassist osales üritusel Kristina Svirskaja.  Õpilased valmistas ette õpetaja Ene-Eha Susi ja abistas arvutiõpetaja Jana Vainonen.

Juhtkonna poolt suur tänu õpilastele ja õpetajatele!

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00