Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Järgmisel nädalal, 03.-08. oktoobril toimub meie koolis Comeniuse projekti „Avastades Euroopa kontraste" (E.E.C. - Exploring European Contrasts) kohtumine. Meie kooli saabub 7 õpetajat ja 20 õpilast partnerkoolidest Hispaaniast, Hollandist, Iirimaalt ja Norrast.

Külaliste saabudes esmaspäeva õhtul pannakse välja külaliskoolide ja meie kooli õpilaste kunstinäitus. Teisipäeval tähistame koos külalistega traditsioonilist õpetajate päeva, kus õpetajate rolli astuvad 11.-12. klassi õpilaste kõrval ka õpilased välismaalt. Õhtul toimub koolipidu meie kooli õpilasesinduse eestvedamisel. Kolmapäeval lähevad külalised koos neid saatvate õpilaste ja õpetajatega ekskursioonile Setomaale. Õhtupoolikul ootavad reisijaid Otepää seiklusrajad või vihma korral Pühajärve Spa ujula ja bowlingusaal. Neljapäeval toimub projektialane töö - koomiksite „Tee vabadusele" esitlemine ning partnerriikide ning Eesti ajaloo tähtsamate sündmuste arutamine. Ühiselt leitakse vastused küsimustele:"Milliste sündmuste üle oma riigi ajaloos olen uhke / mitte nii uhke ja miks?" Neljapäeva õhtupooliku veedavad külalised oma võõrustajate peredes. Reedel lähevad külalised Tartusse: külastatakse AHHAA teaduskeskust, Tartu Kutsehariduskeskust, tehakse osturing ning uisutatakse Lõunakeskuses. Vahepeale mahub veel mõndagi huvitavat.

Laupäeva varahommikul sõidavad külalised tagasi koju.

Seega on meie kooli õpilastel ja õpetajatel erakordselt hea võimalus katsetada oma inglise või saksa keele oskust ja leida endale uusi sõpru. Soovime meeldivat ja muljeterohket Comeniuse nädalat kogu kooliperele.

AEK-small

Comeniuse projekti meeskond