Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Pranglimise Valgamaa finaalvõistlustel osales 15 meie kooli tublit peastarvutajat. Võistlusklasside parimad olid: Vaike-Liine Rehkalt - I koht, Liis-Marleen Akkus  - III koht (4.-6. kl); Meryt Salme - III koht (7. kl ja vanemad neiud); Juhan Püvi - III koht (7. kl ja vanemad noormehed).

Diplomid anti ka eelvõistluste etappide kokkuvõttes oma klassi kõige parimatele võistlejatele : Vaike - Liine Rehkalt (6. kl), Juhan Püvi (9. kl), Madis Sitik (10.-12. kl) ning parimale klassivõistkonnale: meie kooli 6. kl ja 9. kl võistkondadele.

Kiitus kõigile meie kooli peastarvutajatele, kes kolm kuud kestval võistlusperioodil pranglimisega tegelesid. Aitäh kõigile õpetajatele, kes aitasid võistlusi korraldada.

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00