Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

200 img kloogalaager24. - 26. augustil toimus Klooga - Rannal järjekordne TORE suvekool. Tsirguliina Keskkoolist osalesid antud üritusel Brenda Rosenberg, Kertily Virk, Hanna-Liina Pärnik, Annaliisa Bettler, Kristel Pruks, Andre Altosaar, Kristjan Vainonen, õpetajad Maire Baumverk ja Anne Juust. Osaleti niisugustes töötubades, nagu "Toreka tõsilugu", "Enesekaitse edulugu", "Rütmide reisilugu" ja "Meedia menulugu". Tegevused töötubades olid väga huvitavad. Elamused on suured ja väga, väga positiivsed. Aitäh korraldajatele.

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00