Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

Reedel, 05. oktoobril toimus õpetajate päevale pühendatud aktus, mille eestvedajaks olid  12. klass õpilased. Tundide läbiviimist nii õpilastele kui ka õpetajatele aitasid 12. klassil korraldada 11. klassi õpilased. Kui õpilastele toimusid tavapärased tunnid, siis õpetajaid pandi tõeliselt proovile komplekseksami sooritamisel esimeses tunnis. Küsimused ja ülesanded olid koostatud erinevatest ainetest: eesti keel, matemaatika, võõrkeeled, geograafia ja keemia. Teises tunnis toimus loovuse arendamine läbi joonistamise. Õpetajatel tuli joonistada pilt oma klassi või kooli õpilastest. Näitus on hetkel üleval esimesel korrusel. Kolmanda tunni ajal  toimusid erinevad kehalise kasvatusega seotud ülesanded kahe meeskonna vahel: õpetajate ajataju määramine, palliga väravasse löömine, teatevõistlus kummikinnastega ja täpsusviskamine korpalliga korvi. Punktiarvestuses jäid meeskonnad omavahel viiki.

Suured tänud õpetajate päeva läbiviijatele toreda ja südamliku päeva eest!

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021