Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

6. detsembril toimus Valga Keskraamatukogus jõululuuletuste lugemise konkurss 1. - 4. klassi õpilastele. Meie koolist osalesid Gerda Ly Käis, Eliis-Maria Elvet, Angela Mõttus (1. kl), Risanna Mooses, Helina Saega, Markus Põder, Kateriina Pavlovitš (2. kl), Raiko Kõrge, Risto Põder (3. kl), Kerli Korp ja Renek Pajumäe (4. kl).

Konkurss viidi läbi kahes vanusegrupis: 1.-2. kl ja 3.-4. kl.

Alustasid noorema vanusegrupi õpilased, kes lugesid ühe luuletuse, kelle hulgast kohtunikud valisid 10 paremat. Meie koolist pääsesid finaali 10 parema hulka Risanna, Markus ja Gerda Ly. Nendest omakorda tuli võitjaks Gerda Ly ja Risanna sai eripreemia.

Tsirguliina kooli 3.-4. klassi õpilastest pääses finaali 10 parema hulka Raiko Kõrge.

Kõik meie kooli õpilased esinesid tublilt!

Õpilasi juhendasid õpetajad Marje Utsal, Heda Hansson, Riina Järlik ja Tiina Arbeiter

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021