Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

5. detsembril osalesid meie kooli 1. - 4. klassi tublimad etlejad Valga Keskraamatukogus luulekonkursil. Esinejatel tuli esitada alguses 1 luuletus, mille põhjal valiti välja 10 finalisti, kes pidid lugema peast ka teise luuletuse. Esineti 2 vanusegrupis: 1. - 2. kl ja 3. - 4. kl.

1. - 2. klassi võistlejate seast saavutas 1. koha meie kooli 2. kl õpilane Gerda Ly Käis. 10 parema hulka finaali pääses ka 2. kl õpilane Angela Mõttus. 3. - 4. klassi võistlejate hulgast sai eripreemia meie kooli 3. kl õpilane Risanna Mooses.

Tublilt esinesid ka teised õpilased: Magnar Mõttus, Mirell Murumaa, Karl Veemees (1. kl), Eliis-Maria Elvet (2. kl), Helina Saega, Chris Marcus Krahv (3. kl), Risto Põder ja Raiko Kõrge (4. kl).

Tublisid õpilasi valmistasid ette õpetajad Heda Hansson, Tiina Arbeiter, Riina Järlik ja Marje Utsal.

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00