Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

5. detsembril osalesid meie kooli 1. - 4. klassi tublimad etlejad Valga Keskraamatukogus luulekonkursil. Esinejatel tuli esitada alguses 1 luuletus, mille põhjal valiti välja 10 finalisti, kes pidid lugema peast ka teise luuletuse. Esineti 2 vanusegrupis: 1. - 2. kl ja 3. - 4. kl.

1. - 2. klassi võistlejate seast saavutas 1. koha meie kooli 2. kl õpilane Gerda Ly Käis. 10 parema hulka finaali pääses ka 2. kl õpilane Angela Mõttus. 3. - 4. klassi võistlejate hulgast sai eripreemia meie kooli 3. kl õpilane Risanna Mooses.

Tublilt esinesid ka teised õpilased: Magnar Mõttus, Mirell Murumaa, Karl Veemees (1. kl), Eliis-Maria Elvet (2. kl), Helina Saega, Chris Marcus Krahv (3. kl), Risto Põder ja Raiko Kõrge (4. kl).

Tublisid õpilasi valmistasid ette õpetajad Heda Hansson, Tiina Arbeiter, Riina Järlik ja Marje Utsal.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021