Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

29. jaanuaril toimus traditsiooniline nelja kooli sõpruskohtumine õpilastele. Meie koolist osalesid sellel üritusel 8. - 11, klasside õpilased, kes pidid toime tulema erinevates olukordades etteantud ülesannetega.

Meie kooli esindasid Karoliine Saega, Allar Rosenberg, Kristel Pruks, Sander Elvet, Timmo Tohus, Carmen Saega, Kristen Kanep ja Triin Talvik.

Suur aitäh teile kooli eduka esindamise eest!

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00