Tsirguliina Kooli kantselei tööajad:

  • Avatud E-R                     09.00–13.00
  • 15.07 – 28.07                 Koolimaja suletud

Edasilükkamatud asjad: 5056 265 (direktor), 5117 273 (õppejuht), 5280 818 (IT ja majandus)

Ilusat suve!

 

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Kuus 1912-1913 Ene Nurk 1969-1970 
Neiman 1913-1918 Mare Tamm 1969-1972
Ljubov Simson 1918-1918 Vello Aleksejev 1969-1974 
Leonhard Kängsepp 1919-1930 Lilija Nikkareva 1970-1986
Alvine Läti 1919-1977 Aime Hovancak 1970-1971
Elfriide Schuravlöff 1921-1933 Reet Sepp 1970-1972
Aleksander Schuravlöff 1921-1944 Leena Punga 1970-1979
Evald Kuslapuu 1930-1935 Helgi Vaga 1970-1980
Elmar Laos 1933-1934 Leonid Avtomonov 1970-1981
Elvine Viskar 1933-1935 Eleena Frei 1971-1973
August Kivisikk 1933-1936 Viive Annast 1971-1976
Mihkel Neemeste 1935-1944 Jaan Sõrmus 1971-1994
Peeter Kerk 1935-1944 Silvia Eisen 1971-2010
Minna Purga 1945-1948 Tiiu Pang 1972-1973
Heljola Teder 1945-1949 Ludmilla Poljakova 1972-1973
Valve Laul 1945-1949 Kalju Kais 1972-1974
Serefima Kukulevitš 1946-1949 Haljand Rüütel 1972-1975
Jelizaveta Vassiljeva 1947-1950 Toivo Punga 1972-1978
Jelizaveta Vassiljeva 1953-1970 Elvi Täht 1972-2004
Nadežda Gruštšenko 1949-1952 Aili Jõõts 1973-1974
Frieda Bessarabskaja 1949-1951 Reet Künnapuu 1973-1974
Salli Villemson 1949-1951 Ülle Lassi 1975-1976
Õie Sarapuu 1950-1952 Reet Unt 1975-1977
Ida Korb 1952-1956 Liilia Bekk 1975-1977
Arno Särev 1952-1952 Anne Kordemets 1976-1977
Leili Ruus 1952-1953 Arvo Gross 1976-1977
Hele-Mall Kapp 1952-1953 Laida Avtomonov 1976-1981
Mihkel Sõrmus 1952-1955 Endla Kõva 1976-1981
Maimu Kala 1952-1958 Sinaida Blaginina 1976-1987
Jaan Hiob 1952-1977 Salme Hindrikson 1977-2010
Elsa Possul 1952-1980 Aivar Tammla 1978-1980
Olev Piks 1952-1958 Tiiu Lehes 1979-1984
Olev Piks 1959-1985 Rainer Kuutma 1979-1984
Õie Piks 1952-1988 Meeme Ronk 1979-1984
Viivu Rebane 1952-1954 Malle Pisarev 1980-1982
Viivu Rebane 1983-1994 Riina Kuutma 1980-1988
Vallija Selga 1952-1956 Aksel Hütt 1981-1982
Vallija Selga 1958-1961 Merrit Jurs 1981-1982
Aino Rosenberg 1953-1954 Elisaveta Jurson 1981-1982
Taeisa Hrurljova 1953-1954 Ans Kersna 1981-1984
Vaike Mauer 1953-1954 Elfride Lepson 1982-1988
Olga Punnison 1953-1955 Karl Veri 1982-1984
Helga Grimm 1953-1958 Reet Kink 1982-1990
Valdeko Pastarus 1953-1962 Heino Sisask 1982-2002
Koidula Jürgenson 1953-1996 Kalmer Kivi 1984-1989
Helbe Tohus 1953-1997 Henn Hainsoo 1984-1990
Maria Aljohina 1954-1954 Ille Sõrmus 1984-1990
Vilma Hänilane 1954-1955 Elfriede Org 1985-1989
Ruth Puusta 1955-1955 Hannes Madissoo 1986-1990
Rosalie Kerbes 1955-1957 Ingrid Palgi 1986-1992
Eugenie Jefremova 1955-1957 Age Palo 1987-1996
Nadežda Persina 1955-1957 Ivi Loorits 1987-1992
Juta Vihm 1955-1958 Külliki Jegorov 1989-1994
Raimond Torm 1955-1974 Tarmo Vaap 1990-1991
Ellu Torm 1955-1999 Maire Nõu 1990-1991
Sinaida Honitseva 1956-1957 Merle Mägi 1990-1991
Silvia Sabas 1956-1967 Ethel Susi 1990-1991
Maret Kripsaar 1957-1958 Eedu Lõhmus 1990-1993
Virve Ahun 1957-1960 Jaan Reinhold 1990-1992
Väino Ottender 1957-1962 Valjo Kängsepp 1990-1994
Maimu Ainver 1957-1963 Siiri Anier 1991-1993
Kalju Rogenbaum 1958-1960 Irja Ristolainen 1991-1995
Endla Suurmäe 1958-1960 Ulvi Allik 1991-2005
Eha Tulver 1958-1961 Ene Tannberg 1992-1996
Linda Nitsar 1959-1963 Heikki Põder 1993-1995
Julia Suvinen 1958-1967 Veiko Ardel 1993-1995
Julia Suvinen 1984-1998 Tiina Talv 1993-1998
Vilja Karavin 1958-1991 Kelli Viilma 1994-1999
Valentina Müürsepp 1958-2000 Valdo Lust 1995-1996
Silvi Ohmberg 1959-1961 Kuuno Rätsep 1995-1997
Airi Meokas 1960-1960 Rein Gross 1995-2000
Reet Kikkas 1960-1961 Riina Pill 1996-1999
Laine Purge 1960-1962 Anti Nukk 1996-2000
Hille Oona 1960-1962 Mari Tabur 1996-2004
Frants Kupp 1960-1963 Viivi Vahtre 1997-1998
Valentina Ivanova 1960-1964 Eve Salundi 1997-2004
Ülo Kaarna 1960-1970 Taimi Asu 1997-2004
Juta Väin 1961-1961 Marek Mekk 1997-2009
Eha Tulver 1961-1961 Svea Lipp 1998-1999
Elvi Martinson 1961-1982 Maire Tikker 1999-2000
Maria Gudima 1961-1970 Virve Urva 1999-2003
Maria Gudima 1988-1990 Liia Meltsas 2000-2003
Toomas Kala 1962-1963 Uku Vilson 2000-2006
Edu Mumm 1962-1964 Ehtel Kuldvere-Vent 2000-2007
Jüri Jõeveer 1963-1967 Anne Arrak 2002-2006
Niina Novožilova 1963-1967 Elve Vutt 2003-2003
Hilda Liivet 1963-1975 Sirle Ruotsi 2003-2004
Milvi Alp 1963-1981 Iti Norralt 2003-2004
Osvald Sirk 1963-1984 Valentina Anufrijeva 2003-2005
Aino Põder 1963-1992 Tanel Soovares 2004-2005
Toini Jõeveer 1963-1997 Helen Korol 2004-2006
Maie Toodo 1963-1994 Inna Leiman 2004-2008
Maie Toodo  1995-1997 Enn Meriroos 2004-2008
Tiiu Kägu 1964-1965 Jaana Aaviste 2004-2012
August Karavin 1964-1967 Aivo Tammela 2005-2007
Villem Alp  1964-2003 Taavi Ivan  2007-2007
Ljuba Borzikova 1965-1966 Katrin Kallis 2007-2008
Helmar Põder  1965-1966 Koidu Ahk  2007-2008
Ilmar Palusoo 1966-1969 Sirle Valtšuk 2008-2008
Linda Kurg  1966-1971 Maie Kala 2008-2009
Valentina Kaas  1966-1975 Tiiu Jüriado  2008-2011
Malle Vasser 1967-1969    
Kersti Paavel 1967-1970    
Riina Murak 1967-1970    
Liidia Rips  1967-1983    
   

 

 

   

 

 

Leondard Kängsepp 1919-1930 Olev Piks 1952-1958
Evald Kuslapuu 1930-1935 Endla Suurmäe 1958-1960
Mihkel Neemeste 1935-1944 Ülo-Rein Kaarna 1960-1967
Minna Purga 1944-1947 Liidia Rips 1967-1982
Alvine Läti 1947-1950 Heino Sisask 1982-1995
Õie Sarapuu 1950-1952

Varsti...

Jul
21

21.07.2019 10:30 - 11:30


Sept
2

02.09.2019 09:00 - 10:00


Rajakaamera

Rajakaamera

comenius

3 osa varv

tore