Kutse meile õppima v

 
Eesti Õpilasesinduste Liit kutsub Sind ühele meeliülendavale ja vahvale päevale, ning mis kõige parem - Sul on võimalik endale ise see päev valida!

Me külastame nimelt kolme kuu jooksul 10 Eesti linna, et tutvustada õpilastele suurimat noorteorganisatsiooni ning selles peituvaid ainulaadseid võimalusi, mida kõik ei pruugi teadagi. Sulle, kui õpilasesindajale, pakume selle päeva jooksul ka ühte maruvinget koolitust, mis tuleb Sulle kindlasti kasuks.


Pakume teile järgnevat 3 koolitust: 
* Meeskonnatöö - arutelu alla tuleb küsimus: "Milline on edukas meeskonna liige?". Kuidas tulla toime meeskonnasiseste konfliktidega ja kuidas neid lahendada? Meeskonnas olles oled Sa oluline osa kogu tervikust ning oluline on püüelda üheskoos eesmärkideni.

* Meeskonna juhtimine - iga meeskond vajab toimimiseks head juhti, kes suudab hoida tiimi motiveerituna ning suudab panna tegutsema kindlate eesmärkide nimel. Hea juht oskab ennetada konflikte ning on suuteline neid ka lahendama. Juhi ülesandeks on töö suunamine, organiseerimine, planeerimine ja ka kontrollimine. Kõigest sellest arutletakse meeskonna juhtimise töögrupis.

*Õpilasesinduse (ÕE) edukas toimimine - Paljud teist loodavad siit töögrupist saada ette antud eduvalemit, tänu millele ÕE töötaks efektiivselt ning motiveerituna. Sellist lahendust me Sulle ette ei anna - grupis arutatakse ÕE erinevate struktuuride üle, kuidas koostada arengukava, kes ja milliste eesmärkidega võivad olla ÕE partneriteks ning kuidas korraldada üritusi.

Koolitajad on EÕEL-i enda poolt välja koolitatud ning on igati professionaalsed ja pädevad. Nende kohta saad sa lugeda http://www.escu.ee/koolituste-andmebaas.htm, kus olev info aja jooksul täieneb.

Lisaks kõigele sellele tutvustatame Sulle ka ühte projekti - "Noortest lähtuv tervisekasvatus" - ning kaasame Sind ka EÕEL-i hariduspoliitika kujundamisse.

Kohad, mida plaanime varsti varsti külastama hakata: 
6.veebruar - Tallinn
13.veebruar - Tartu
19.veebruar - Kuressaare
20.veebruar - Pärnu
27.veebruar - Paide
5.märts - Võru
6.märts - Valga
13.märts - Ida-Virumaa
19.märts - Kadrina (Lääne-Virumaa)


Need vahvad päevad on mõeldud õpilasesindajatele, kuid siiski eelkõige neile õpilastele, kel puudvad kas teadmised EÕEL-i kohta või siis soovivad lisateadmisi nii meeskonnas töötamise kui ka õpilasesinduse enda funktsioonide kohta.

Kogu üritus on kõikidele TASUTA! Me pakume tasuta materjale, koolitusi ning isegi ühe maitsva lõunasöögi! Ainukeseks kuluks võib tekkida vaid transport, kuid usu - see on kõike seda väärt!

Kogu lisainformatsiooni saab lugeda siit - http://www.escu.ee/koolitussari.htm
Sinna ilmub ka info selle kohta, kus kohas täpsemalt igas linnas koolitus toimub ning ka ajakava.

Registreerumine - http://www.escu.ee/registreerimine.htm
Kõikidele neile, kes on ennast registreerinud, tuleb kogu koolituspäeva hõlmav info ka meilile vähemalt 3 päeva enne ürituse algust.

Et see päev toimuks, on pandud paika ka õpilaste alammäär, milleks on 40. Kui õpilasi registreerub alla selle arvu, siis jääb koolituspäev ära ning lükatakse teisele ajale - sellest antakse teada kõikidele osalejatele ning see selgub 3 päeva enne koolituspäeva algust.

Rääkige sellest kindlasti ka oma sõpradele ning pakkuge seda võimalust ka oma kooli õpilasesindusele. Loodan paljusid teid näha juba erinevates linnades!

Küsimuste või probleemide tekkimise korral kontakteeruge minuga julgelt!

Kogu projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital!

Olge vahvad ning nautige talve,

Jana Schmidt
Eesti Õpilasesinduste Liit
tel: +372 56 214 094
email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Marianne Kikas

Eesti Õpilasesinduste Liit
Liikmete valdkonna juht
+(372) 581 886 83

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
twitter.com/opilasliit

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal