Kutse meile õppima v

Kas oled seiklushimuline ning ootad väljakutseid? Tunned, et ajakirjanikuna võib Sinust asja saada? .. või hoopis kibeled fotograafia lainetele? Sel juhul on alljärgnev kiri on just Sinule!

Õpilaslehe ajalugu viib meid tagasi 2006.aasta oktoobrikuusse, mil ilmus esimene õpilaslehe väljaanne 'Õ1'. Nende lehekülgedel leidus noorte reportaaže, nostalgilisi hetki reisidelt, eksperimente ja palju, palju muudki.

Ajaleht koondas õpilaste arvamusi, olles seeläbi õppurite häälekandja üle kogu Eesti. Ta pakkus muhedaid meelelahutuslikke nišše, ekstravagantseid arvamuslugusid ja ülevaateid kultuurisündmustest, mis pärast koolipäeva justkui kosutava apelsinimahlana mõjus. Neid parimaid palasid pakkus teile ajalehe toimetuse meeskond, kes igasse trükisesse üllal eesmärgil osa oma rõõmust ja vaevast pani. Nende töö oli hindamatu, sest tänu neile said mitmete noorte mõtted meile kõigile teatavaks.

Ära oota järgmist pakkumist, haara kohe võimalusest kinni ning kandideeri õpilaslehe toimetusse- tule, vaata, saa kogemusi ja õpi! Kandideerimine õpilaslehe toimetusse algab NÜÜD! Heida pilk manusele ning saada kandideerimisavaldus hiljemalt 17. novembriks meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

KANDIDEERIMISAVALDUSE LEIAD SIIT:
http:/www.upload.ee/files/914147/Opilasleht_kandideerimisavaldus.doc.html">http://www.upload.ee/files/914147/Opilasleht_kandideerimisavaldus.doc.html

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal