Kutse meile õppima v

Kolmapäeval, 10. novembril külastasime oma kooli õpilasesinduse 4-liikmelise meeskonna Kristi, Timo, Kadriani ja Aiviga (ja huvijuht Silvaga) Puhja Gümnaasiumit. Kokku said nelja sõpruskooli - Tsirguliina Keskkooli Luunja Keskkooli, Järva-Jaani Gümnaasiumi ja Puhja Gümnaasiumi koolide (õpilas)esindused.
Pärast kohalejõudmist tegime mõned tutvustavad mängud nimed paremini selgeks jätmiseks. Kellele jäid meelde, kellele mitte. Pärast huvitavaid mänge oli aeg õpilasesinduste tutvustamiseks. Kahjuks aga puudus internetivõimalust ja meil jäi näitamata oma õpilasesinduse kodulehekülg ja kuulamata jäid ka kooliraadio saated. Kurb, aga loodan, et igaüks kes tahab, leiab need ka omal käel üles.


Niisiis rääkisime oma õpilasesindusest üsna pika jutu maha - kooliraadiost, koolilehest, kodulehest, muidugi kõiksugustest üritustest ja meeskonnatöö toimimisest. Andsime teada, kuidas tegeleb raadio, missugused võimalused meil sellega tegelemiseks on, millised on tehnilised võimalused jne. Koolilehest rääkides saime jagada ka viimati valminud sügislehte kui ka kahte varasemat versiooni. Lausa olid imestunud selle üle, et meie koolilehed on ilusad ja värvilised! Väga tore oli näha aktiivseid küsijaid, veelgi toredam oli aga neile vastata. Pikk jutt sai maha peetud ka stendi ja koosolekute toimimise kohta - kõik see oli väga põnev! Loodame omalt poolt, et suutsime kasvõi natukenegi teiste koolide õpilasesindusi nendel teemadel aidata.
Hiljem esitles Luunja oma õpilasesindust ning seejärel oli aeg söögipausiks. Pärast meeldivat söömist, saime kokku Puhja kooli direktoriga, kes tutvustas meile vastremonditud koolimaja - oli ikka väga ilus küll!

puhja

 

Pärast kooli tutvustamist saime tehtud nelja kooli peale neli segameeskonda, mille tulemusena pidi iga meeskond võtma ühe idee ja leidma tee selle teostuseni. Näiteks taheti korraldada 4K õpilasvahetust, õpilaslaagrit, bowlingumängimist kui ka kanuumatka. Loodame, et mõni idee saab ka teoks!

 

Rohkem pilte vaata siit -> http://pildid.timoo.net/v/muud_yritused/4k-puhjas/

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal