Kutse meile õppima v

Dream Foundation Eesti teine kandideerimistähtaeg välismaale õppima asumiseks on 10. aprill 2011, mis võimaldab huvilistel alustada tudeerimist juba 2011 sügisest.

“Sel aastal on väga paljud noored täitnud avaldused ja need väliskõrgkoolide poole juba teele pannud,” räägib Dream Foundation Eesti esindaja Liina Liiv ja lisab, et tulenevalt jätkuvast noorte-poolsest huvist väliskõrghariduse vastu, ootab Dream Foundation Eesti huviliste kandideerimisi ka hiljemalt 10. aprilliks 2011.


Kandideerimistähtajast, 10. aprillist hoolimata, soovitab Liiv avaldused esitada esimesel võimalusel. „Mida kiiremini avaldus esitada, seda kiirem on ka ülikooli-poolne vastus sissesaamise osas,“ sõnab Liiv ja lisab, et mida varem jõuab noor otsuseni, et ta soovib välismaale minna, seda laiem on ka erialade valik, kuna paljud väliskõrgkoolid hakkavad oma 2011. aasta kandideerimisvõimalusi juba sulgema. Liivi hinnangul on Dream Foundationi otsingsüsteemi valikus veel palju häid, kvaliteetset kõrgharidust pakkuvaid kõrgkoole ja huvitavaid erialasid.

Kandideerimisprotsess on väga lihtne ja hõlmab endas kolme sammu: eriala valik, avalduse täitmine ning keeletesti sooritamine. „Kogu kandideerimisprotsess on väga kompaktne ja mugav,“ sõnab Liiv ja lisab, et online-süsteemis saab huviline teha esimesed sammud välismaale minekuks, täita avalduse ilma kodunt lahkumata.

Dream Foundation on Euroopas tegutsev organisatsioon, mille peamine tegevusala on välismaale õppimamineku tutvustamine, võimaluste loomine ja õpingutel noorte toetamine. Lähemalt saab võimalustega tutvuda Dream Foundationi kodulehel www.dreamfoundation.eu

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal