Kutse meile õppima v

 

Pressiteade
Eesti Õpilasesinduste Liit
05.04.2011
ÜLE 180 ÕPILASE KOGUNEB ÕPILASLIIDU ÜLDKOOSOLEKULE

Eesti Õpilasesinduste Liidu (EÕEL) liikmeskoolide esindajad kogunevad 08. - 10. aprillil Tallinnas 32.Keskkooli  EÕEL üldkoosolekuks, et  valida liidule uus juhatus ja kinnitada põhiseisukohad karjääriõppe teemal.

"Kevadisel üldkoosolekul on traditsiooniliselt kõige olulisem uue juhatuse valimine," sõnas üldkoosoleku peakorraldaja Natali Joonas, lisades, et "kindlasti jääb ruumi ka teisteks tegevusteks. Näiteks toimuvad erinevad töötoad ja ka maskiball".
EÕEL üldkoosoleku esimene päev toimuvad töörühmad, kus arutatakse karjääriõppe, integratsiooni, kutsehariduse ja õpilaste õiguste üle ning tutvustatakse juhatuse kandidaate. Teisel päeva esimeses pooles toimuvad töötoad ning pärastlõunal toimub juba täiskogu, kus kinnitatakse majandusaasta aruanne, kuulatakse juhatuse aruanne. Kolmandal päeval valitakse liidule uus juhatus.
Üldkoosoleku korraldamist toetavad: Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna 32.Keskkool, Edelaraudtee, Von Krahli teater, OÜ Nantecom ja mitmed muud ettevõtted ja eraisikud.
EÕEL liikmed kogunevad üldkoosolekuks traditsiooniliselt kaks korda aastas: kevadel, et valida uus juhatus, ning sügisel, et kinnitada järgmise kalendriaasta tegevuskava ja eelarve. Mõlemal korral annab liidu juhatus aru oma tegevustest ja tulemustest õpilaste eestkostes ja õpilasliikumise arendamises.
Eesti Õpilasesinduste Liit on vabatahtlik demokraatlik ühendus, mis ühendab Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoolide õpilasesindusi. EÕEL on suurim õpilaste esindusorganisatsioon Eestis, esindades oma liikmete kaudu üle 100 000 õpilase.
Lisainfo:
Natali Joonas
Eesti Õpilasesinduste Liit
Üldkoosoleku peakorraldaja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Eesti Õpilasesinduste Liit
+372 58 188 651

 

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal