Kutse meile õppima v

Pressiteade

Eesti Õpilasesinduste Liit
10.04.2010
Eesti Õpilasesinduste Liidu Üldkoosolek valis uueks juhatuse esimeheks Kuldar Rosenbergi ning aseesimeesteks said Kristen Aigro ja Liina Hirv.

"Kõige tähtsam on säilitada organisatsiooni järjepidevus Eesti hariduspoliitilisel maastikul, kuid uutest ideedest puudust ei ole," sõnas EÕELi uus juhatuse esimees Kuldar Rosenberg.
EÕEL tegevuskava järgi on alanud aasta tähtsad tegevusvaldkonnad organisatsiooni sisemise struktuuri uuendamine, õpilaste suurejoonelisem kaasamine hariduspoliitika kujundamisel ja õpilasesinduste võimekuse tõstmine koolides.
Lisaks esimehele valiti EÕELi uued aseesimehed, kelleks osutusid Kristen Aigro ja Liina Hirv.
Vastavalt EÕELi põhikirjale valib liidu juhatuse liikmed liikmete üldkoosolek. Juhatus otsustab oma vastutsvaldkonnad, valib enda seast esimehe ja aseesimehed.
Eesti Õpilasesinduste Liit on vabatahtlik demokraatlik ühendus, mis toob kokku Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoole. EÕEL on suurim esindusorganisatsioon Eestis, esindades oma liikmete kaudu üle 100 000 õpilase.

Lisainfo:
Kuldar Rosenberg
EÕELi juhatuse esimees alates 10. mai 2011
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 53 463 238
Edgar Rootalu
EÕELi juhatuse esimees kuni 10. mai 2011
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 55 15 338

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal