Kutse meile õppima v

Ligi kuus nädalat tagasi kohtusime sügisesel Üldkoosolekul Rakveres. Nüüd on aeg, et alustada kevadise suursündmuse ettevalmistustega. Kui Sa ei  saanud sügisese Üldkoosoleku korraldusest osa võtta, siis nüüd antakse  Sulle uus võimalus. Kui nägid sügisel, et tegu on tõesti ühe vahva  elamusega siis see on Sinu võimalus. Tule ja korralda endale ja teistele õpilasesindajatele üle-Eesti üks meeldejääv ja inspireeriv sündmus!

 

Eesti Õpilasesinduste Liidu kõrgeim otsustusorgan toimub traditsiooniliselt kaks korda aastas - üks kevadel ja teine sügisel. Üldkoosolekute raames viiakse läbi töögruppide arutelusid ning veedetakse koos mitu asjalikku ja toredat päeva. Kevadine üldkoosolek on ka eriline, sest lõppeb ühe  koosseisu ametiaeg ning valitakse uus juhatus.

Kutsume sind kandideerima Üldkoosoleku korraldusmeeskonna liikme või peakorraldaja kohale!

Kui tunned, et Sul on motivatsiooni ja teotahet ning soovid aidata kaasa üle-Eestilise ürituse korraldamisel ning oled valmis panustama ka oma aega ja mõttetööd selle nimel, et eesolev üritus tuleks suurepärane, siis kandideeri Eesti Õpilasesinduste Liitu XXVI üldkoosoleku peakorraldajaks või korraldusmeeskonna liikmeks.

Palume kandideerijatel meeles pidada seda, et kandideerides korraldusmeeskonda ei ole soovitatav kandideerida ka samal Üldkoosolekul juhatusse. Seega-
juhul, kui kaalud tõsiselt sel korral juhatusse kandideerimist, siis suuna oma energia just sinna! Parim juhatuse kandidaat on puhanud!

Laekunud avalduste seast valib tegevmeeskond välja üldkoosoleku peakorraldaja, kes hakkab edasist tegevust koordineerima ja valib koos tegevmeeskonnaga teiste kandidaatide seast vähemalt 10-liikmelise korraldusmeeskonna.

Kandideerimiseks tuleb:
1) täita  kandideerimisavaldus escu.ee
2) viimane aeg kandideerimisavalduse täitmiseks on 8.jaanuar 23.59!

Täida kandideerimisavaldus ära ja saa osa suurepärasest kogemusest!

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal