Kutse meile õppima v

INTELLEKTIKA missiooniks on väärtustada haridust, aktiivsust, loovust ning uudseid ideid. Haridusmess INTELLEKTIKA seab ausse ettevõtliku, haritud ja oskus- liku inimese, kes on huvitatud enese täiendamiseks või uute väljakutsete leidmisest. Mess soovib panustada nii noorte kui ka vanemate tulevikku – parandada hariduse kvaliteedi ning suurendada konkurentsivõimet.


INTELLEKTIKA on koht, kus saavad kokku ideed ja lahendused - siia tullakse otsima ning leidma uut ja intrigeerivat, heitma pilku haridusega seotud tulevikku. Haridusasutustel on suurepärane võimalus tutvustada

noortele erinevaid võimalusi edasi õppimiseks ning aidata neil leida just nende soovidele vastav kool ja eriala. Täiendkoolitused aga aitavad uusi erialaseid teadmisi saada. INTELLEKTIKA annab hea võimaluse tut- vustada oma haridusalast visiooni vastavas õhkkonnas.


Eesti filmi juubeli tähistamiseks on INTELLEKTIKA keskseks teemaks kino ja tehnika. Ürituse kaheküm- nenda toimumiskorra puhul ootab Teid messil palju huvitavat: lõbusad võistlused, põnevad seminarid ja debatid, meelelahutuslik show-programm ning palju muudki!


WWW.INTELLEKTIKA.EE


Toimumiskoht  
AS Tartu Näitused messikeskuses
Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu 51014


 Mess on avatud
10.-11. veebruar 2012
Reedel, 10. veebruaril kell 10-18
Laupäeval, 11. veebruaril kell 10-16

 

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal