Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Kallid lugejad, koolipere või niisama uudistajad!

Oleme enda õpilasesindusega planeerinud neljapäeval, 22. aprillil, algusega kell 18.00 teha Tsirguliina Keskkooli saalis perepäeva vanematele, lastele - üldisel kogu kooliperele. Kuna eelmisel aastal läks meil nõnda hästi ja kõik jäid väga rahule, otsustasime seekordki sellise vahva ürituse läbi viia.

Mis on meil plaanis?
Esinevad mõned lauljad, tantsijad, mängitakse kitarri. Vanematele tuleb õppealajuhataja poolt kooliekskursioon ning rahuloluküsitluse kokkuvõte kusagil klassiruumis. Mängitakse lõbusaid mänge, kust saavad osa võtta lastevanemad koos enda lastega, näiteks piimajoomisvõistluselt ja parima võileiva meisterdamise võistluselt, loomulikult veel igasugused muud seltskonnamängud. Pealegi laenutame maskotte, et väiksematel vahvam oleks. Algklassidki plaanivad välja peanna enda tööde näituse!

Ootame Teid väga meie kooli perepäevale
TSKK õpilasesindus

Pildid eelmise aasta perepäevast