Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Kevadeteemaline fotokonkurss

Ootame osalema nii õpilasi kui ka õpetajaid, veel ei ole hilja pildistama minna!

• Pole veel tehtud pilte? pildistamist võid alustada juba täna või SELLE nädala jooksul kuni 10. maini! (esitada võib ka varem tehtud pilte)
  • Ootame just kevadeteemalisi pilte, seoses kevade saabumisega, lillede või pungade tärkamisega ja nii edasi!
  • Saada oma parimad pildid kooliraadio e-maili aadressile  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
  • Parematest piltidest koostame fotonäituse ning parimatele auhinnad!
  • Detailsemat infot saad kooliraadio meeskonna või huvijuhi käest, nii et kui huvi, siis küsi!
  • Rohkem infot leiad samuti koolis leiduvatelt kuulutuselt!
Edu pildistamisel!

NB! Loodame, et vähemalt ÕPILASESINDUSES on aktiivseid noori, kes saadaksid meile mõned pildid kevadest!

Kooliraadio meeskond

Veebr