KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Kevadeteemaline fotokonkurss

Ootame osalema nii õpilasi kui ka õpetajaid, veel ei ole hilja pildistama minna!

• Pole veel tehtud pilte? pildistamist võid alustada juba täna või SELLE nädala jooksul kuni 10. maini! (esitada võib ka varem tehtud pilte)
  • Ootame just kevadeteemalisi pilte, seoses kevade saabumisega, lillede või pungade tärkamisega ja nii edasi!
  • Saada oma parimad pildid kooliraadio e-maili aadressile  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
  • Parematest piltidest koostame fotonäituse ning parimatele auhinnad!
  • Detailsemat infot saad kooliraadio meeskonna või huvijuhi käest, nii et kui huvi, siis küsi!
  • Rohkem infot leiad samuti koolis leiduvatelt kuulutuselt!
Edu pildistamisel!

NB! Loodame, et vähemalt ÕPILASESINDUSES on aktiivseid noori, kes saadaksid meile mõned pildid kevadest!

Kooliraadio meeskond

Üritusi ei ole