Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Tere, kallis õpilasesindaja!

Olete oodatud Eesti Õpilasesinduste Liidu (EÕEL) kolmepäevasele õpilasseminarile 13.nov -15.nov 2009. Seminar toimub Tartu Herbert Masingu koolis (Vanemuise 33, Tartu).

Seminari teisel päeval toimub Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolek, mis on EÕELi kõrgeim otsustusorgan. Üldkoosolek võtab vastu tähtsamad organisatsiooni tegevust ja selle korraldust puudutavad otsused. Hääletusprotsessis on igal koolil üks hääl. Hääletada saavad vaid need õpilasesindused, kes on üldkoosoleku ajaks sõlminud EÕELiga koostöölepingu.

Informatsiooni liitumise kohta saad meie kodulehelt www.escu.ee -> Liikmed -> Kuidas liituda.

Üldkoosolekule on oodatud osalema kõikidest liikmeskoolidest kaks õpilasesindajat. Samas on oodatud ka EÕELiga tutvuda soovivad õpilasaktivistid.

Üldkoosoleku päevakord on:
1. Juhatuse tegevusaruanne
2. Uue juhatuse liikme valimine
3. EÕEL 2009 aasta tulude-kulude ülevaade (andmed üldkoosoleku seisuga)
4. EÕEL 2010 aasta eelarve ja selle kinnitamine
5. EÕEL 2010 aasta tegevuskava
6. EÕEL kodukorra muudatusettepanekute hääletamine
7. Liikmete poolt päevakorda lisatud ettepanekud.

Teemad on VÄGA olulised, seetõttu on kõigi osavõtt väga vajalik!

Lugupidamisega
Eesti Õpilasesinduste Liidu juhatus