Tsirguliina Kooli kantselei tööajad:

• Avatud E-R                     09.00–13.00
  • 15.07 – 28.07                 Koolimaja suletud

Edasilükkamatud asjad: 5056 265 (direktor), 5117 273 (õppejuht), 5280 818 (IT ja majandus)

Ilusat suve!

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi ajaloo õpetaja (0,3) ametikohale.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 19.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Nooruse 1, Tsirguliina, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Tsirguliina Kool pakub tööd puhastusteenindajale.

Kandideerimisavaldus koos CV-ga palume saata hiljemalt 15.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Noorte omaloominguliste laulude konkurss

21. veebruaril toimub Paides üleriigiline noorte omaloominguliste laulude konkurss „SÜDAMELAUL 2010. Registreerimine kuni 10. veebruarini  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud või internetis.

TOIMUMISE AEG: 21. veebruar 2010.a.

KOHT: Eestimaa süda- Paide

Paide Kultuurikeskus, Pärnu tn. 18

OSALEJAD:

I vanuserühm kuni 12.a.

II vanuserühm 13. - 15.a.

III vanuserühm 16. - 30.a.

LAULE HINNATAKSE JÄRGMISTES KATEGOORIATES:

1) omaloomingulised isamaalise suunitlusega (kodu-) laulud - Isamaa südames

2) omaloomingulised armastus- (lembe-) laulud - Südamest südamesse

3) omaloomingulised ühiskonnakriitilised (huumor/satiir) laulud - Ajab südame täis!

NB! Kuni 12.a. vanuserühma laule hinnatakse ühes kategoorias võimalik esitada kuni 2 laulu): omaloomingulised laulud nn. VARIA teemal - Südamelt ära

Vajalik esitada:

1. Laulu nimi ja tekst

2. Laulu autori(te) kontaktandmed: nimi, vanus, telefon/ e-mail, maakond/linn

3. Esitaja(te) nimi /nimed

4. Millises kategoorias osaletakse

5. Saatepill (-id), saatjate nimed

6. Juhendaja kontaktandmed: nimi, telefon / e-mail

Konkursiþüriisse kuuluvad oma ala muusikaspetsialistid, Eesti tuntud muusikainimesed, -pedagoogid. Konkursiþürii valib välja vanuserühmade parimad. Züriil on õigus jagada eripreemiaid. 2010.aastal - eripreemia parima ansamblimängu eest!

"Südamelaul" 2010- I osa- konkurss kultuurikeskuse väikeses saalis algusega kell 12.00

II osa- kontsert - aktus kultuurikeskuse suurel laval algusega kell 18.00

Eesti Vabariik - 92 Paide linna kontsert-aktusel esinevad "Südamelaul 2010" laureaadid ning toimub traditsioonilise Paide linna Hillar Hanssoo nimelise heategevusliku sihtkapitali ANDEKAS LAPS preemiate üleandmise tseremoonia.

Konkursil osaleja meelespea!

* Osaleda väib ühes kategoorias 1 lauluga (osaleda väib max 2-s kategoorias)

* Omalooming, s.t. nii sõnad kui viis

* Laulu ei pea esitama autor ise, väimalus kasutada ka soliste, ansambleid jms.

* Laulud on kohustuslik esitada eesti keeles

* Sellel konkursil ei ole lubatud fonogrammid ega elektripillid. Lubatud vaid

naturaalpillid. Kasuks tuleb erinevate pillide kasutamine (koost"" muusikakoolidega!)

* Konkursil osalemine on osavõtumaksuta, transport ja toitlustamine omal kulul

* Paide Kultuurikeskuses töötab kohvik

* Lavaproovide võimalus alates kell 10.00

Projektijuht: Eve Siilak - tel. 511 55 98 ; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud