Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

Tere!
Kuna kevad käes ja koolist villand, siis teeme Vastseliina Gümnaasiumis kevad disco! Kutsume külla ÕPILASESINDUSE LIIKMEID 13. mai kell 18.30 (ennem pidu räägime muudest asjadest) oma üritusele, et näidata kuidas meil need peod käivad ja toimivad, lisaks sellele tutvustame Teile ülevaatlikult oma õpilasesinduse tööd ning üleüldisi korraldamisi ja tegemisi koolis. Kuna meie kool on eelmisel aastal renoveeritud, siis näitame Teile ka oma õppimistingimusi. Lisaks näitame Teile oma kooli tutvustavat videot, mis valmis eelmisel nädalal õpilasprojekti raames ja on õpilaste enda tehtud. Video on vaimukas ning huvitav- äkki saate ka enda kooli jaoks hea idee:)
Lisaks on sellel peol külas meie sõpruskooli õpilased Soomest.

Kui huvi on, siis palume oma huvist 9. mai'ks teada anda, et teaksime osavõtjate arvuga arvestada:)
Teada saab anda: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lisainfo: 51968605

Kuna tegu on õhtuse üritusega, siis oleks vajalik tagasi transport, kuna bussid enam nii hilja ei liigu. Kui soovi on siis on meie maja Teile juba varem avatud:)
(pidu lõppeb orjenteeruvalt kell 10.00)

Veebr