Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Aprilli esimesel nädalal (2-5 aprill) toimub meie koolis stiilinädal, kus stiilideks on:
Esmaspäeval: talupojad ja talutütred, etno
Teisipäeval: ametid(kontor, kool jm)
Kolmapäeval: vanaema ja vanaisa
Neljapäeval: retrosport

Koos stiilinädalaga on koolis ka tervisenädal, mille ajal jagame tervislikke juur- ja puuvilju. Eelmistel aastatel on see hästi peale läinud.
Esmaspäeval, 2 aprill, on ka naljapäev. Selle ajal teeme igasuguseid põnevaid mänge.
Ning kolmapäeval on oodata Tsirguliina Keskkooli meie sõpruskoole.

Tulemas on kindlasti üks põnev nädal! TSKK õpilased, teie hakake juba vaikselt riideid varuma. :)

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00