KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Teisipäeval, 26. oktoobril käisid Tsirguliina Keskkooli õpilasesindajad Valga kodutute loomade varjupaigas. Enne kutsudele, kiisudele ja tuvile külla minemist tegime õpilasesindusega koolis ka korjandust. Siinkohal tahamegi tänada Sind, kes aitasid kaasa raha korjamisel või tõid ise meieni vajalikud tarbed ning krõbinaid-konserve, aitäh veel kord! Ostsime saadud raha eest loomakestele palju süüa ja mänguasju!

Peamiselt pärast asjade üle andmist mängisime nendega ja veetsime mõnusat aega. Soovitame soojalt teistelgi seesugust ettevõtmist teha, sest see on nii tore, kui saad loomakeste elu veidikene paremaks teha. Meie näiteks tahaksime kindlasti veel minna!

Külasta ka Valga kodutute loomade varjupaiga kodulehte http://valga.varjupaik.ee/. Saad veel rohkemgi enda panuse anda, annetades Varjupaikade MTÜ kontole. Lisaks sellele saad vaadata lemmikute pilte, ehk otsid sinagi endale koju parimat sõpra, sest nemad ootavad küll, et saaksid külma talve üle elada soojas perekonnas! :)

Sinu õpilasesindus

Üritusi ei ole