Ootame Sind kandideerima osakoormusega:

• hariduslike erivajadustega õpilaste õpetajaks
  • füüsikaõpetajaks
  • inimeseõpetuse õpetajaks
  • vene keele õpetajaks

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja  motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 18. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo: Aive Aru-Raidsalu, tel 5190 6269

25. oktoobril toimus Eesti Noorteühenduste Liidu (ENL) algatusel Riigikogu konverentsisaalis kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni ühisistung "Noored ja tööturg - probleemid ja lahendused". Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees Ott Heidmetsa hinnangul vajab noorte tööhõive suurendamine eraldi meetmeid.

Nendeks võiks ta sõnul olla sotsiaalmaksusoodustused noorte töölevõtmisel, tööturumeetmete osutamine spetsiifiliselt just noortele, noorte ettevõtluse soodustamine, noorsootöö kui noori arendava tegevuse laiem teadvustamine jms.

Eesti Noorteühenduste Liit peab noorte kõrget tööpuudust väga valuliseks probleemiks, mille likvideerimisega tuleb senisest jõulisemalt tegeleda. Ühena esimestest sammudest peab liit vajalikuks riikliku nelja-aastase tegevuskava koostamist noorte tööpuuduse vähendamiseks.

Tegevuskava peaks olema valdkondadeülene ja hõlmama endas nii noorte töötuks jäämise ennetamise kui ka juba töötute noorte hõivesse tagasitoomise meetmeid. Koostamine peaks toimuma kaasates erinevaid tööhõive ja noortega tegelevaid riigiasutusi, aga ka noori endid ja nendega igapäevaselt tegelevaid noorsootöötajaid.

Lisainfot ENLi ettepanekute ja komisjoni liikmete tähelepanekute kohta leiab lühidalt siit: http://www.enl.ee/uudised

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021