Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Kas oled seiklushimuline ning ootad väljakutseid? Tunned, et ajakirjanikuna võib Sinust asja saada? .. või hoopis kibeled fotograafia lainetele? Sel juhul on alljärgnev kiri on just Sinule!

Õpilaslehe ajalugu viib meid tagasi 2006.aasta oktoobrikuusse, mil ilmus esimene õpilaslehe väljaanne 'Õ1'. Nende lehekülgedel leidus noorte reportaaže, nostalgilisi hetki reisidelt, eksperimente ja palju, palju muudki.

Ajaleht koondas õpilaste arvamusi, olles seeläbi õppurite häälekandja üle kogu Eesti. Ta pakkus muhedaid meelelahutuslikke nišše, ekstravagantseid arvamuslugusid ja ülevaateid kultuurisündmustest, mis pärast koolipäeva justkui kosutava apelsinimahlana mõjus. Neid parimaid palasid pakkus teile ajalehe toimetuse meeskond, kes igasse trükisesse üllal eesmärgil osa oma rõõmust ja vaevast pani. Nende töö oli hindamatu, sest tänu neile said mitmete noorte mõtted meile kõigile teatavaks.

Ära oota järgmist pakkumist, haara kohe võimalusest kinni ning kandideeri õpilaslehe toimetusse- tule, vaata, saa kogemusi ja õpi! Kandideerimine õpilaslehe toimetusse algab NÜÜD! Heida pilk manusele ning saada kandideerimisavaldus hiljemalt 17. novembriks meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

KANDIDEERIMISAVALDUSE LEIAD SIIT:
http:/www.upload.ee/files/914147/Opilasleht_kandideerimisavaldus.doc.html">http://www.upload.ee/files/914147/Opilasleht_kandideerimisavaldus.doc.html

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021