Tsirguliina Kooli kantselei tööajad:

• Avatud E-R                     09.00–13.00
  • 15.07 – 28.07                 Koolimaja suletud

Edasilükkamatud asjad: 5056 265 (direktor), 5117 273 (õppejuht), 5280 818 (IT ja majandus)

Ilusat suve!

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi ajaloo õpetaja (0,3) ametikohale.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 19.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Nooruse 1, Tsirguliina, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Tsirguliina Kool pakub tööd puhastusteenindajale.

Kandideerimisavaldus koos CV-ga palume saata hiljemalt 15.08.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Mäletad, mida sa täna hommikusöögiks sõid? Enamasti võtame söömist üsna enesestmõistetavana- kui meil kõht tühi on, võtame midagi kapist või läheme kohvikusse, vaevalt teame, mis tunne on tõeline nälg. Kuid paljud meie kaasmaalased ei tea, mida või millal nad järgmisena süüa saavad.

Toidupank pakub neile peredele reaalset abikätt - aitab kokku korjata igati kõlbliku, kuid äraviskamiseks mineva toidukraami ja jagab selle hättasattunud peredele.

Toidupanga mündikampaania eesmärk on koguda kokku peagi kehtivuse kaotavad Eesti krooni mündid, et sellega abivajajaid aidata. Kokkukogutud müntide abil lükatakse käima mitmed lokaalsed ja regionaalsed Todupangad,s.t ostetakse külmkapid, laosistused ja toidu laialiveoks vajalikud kaubikud.

Toidupank ei ole ühekordne heategevusprojekt, vaid selle abil ehitatakse üles süsteem, mille kaudu saavad abi tänasel päeval elu hammasrataste vahele jäänud inimesed. Peamiselt saavad Toidupanga kaudu abi väikeste lastega üksikemad ja tõelistesse raskustesse satunud lastega pered, kes on töö kaotanud ja kel pole hetkel niigi palju võimalusi, et oma toidulauda katta. Kord juba toimima hakanuna ei vaja Toidupank jooksvalt palju investeeringuid - söögikraam, mis läheb jagamisele saadakse annetustena tootjatelt ja poodidelt, see on ka üks Toidupanga rahvusvahelise kontseptsiooni põhimõte.

Järgneva paari nädala jooksul vajame abi, et inimestele aktiivselt Toidupanka tutvustada ja kaubanduskeskustes mündikampaania anumatesse sente ja münte korjata. Selleks otsime vabatahtlikke, kes erinevates kaubanduskeskustes mündianumate juures Toidupanga flaiereid jagaksid, münte koguksid ja annetajaid suupärase magusa ja piparkookidega rõõmustaksid.

Toidupanga tutvustused toimuvad mitmetes kaubanduskeskustes tööpäevade õhtul ja nädalavahetuste päeval korraga 2-4 tundi. Mündikogumisele eelneb väike koolitus, kus räägime, mida keskustes teha ja jagame täpsemat infot Toidupangast.

Vabatahtlikuks saad registreerida siin: http://www.toidupank.ee/vabatahtlikuks-registreerumine/

Aug

29.08.2019 09:00 - 15:00