Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Mäletad, mida sa täna hommikusöögiks sõid? Enamasti võtame söömist üsna enesestmõistetavana- kui meil kõht tühi on, võtame midagi kapist või läheme kohvikusse, vaevalt teame, mis tunne on tõeline nälg. Kuid paljud meie kaasmaalased ei tea, mida või millal nad järgmisena süüa saavad.

Toidupank pakub neile peredele reaalset abikätt - aitab kokku korjata igati kõlbliku, kuid äraviskamiseks mineva toidukraami ja jagab selle hättasattunud peredele.

Toidupanga mündikampaania eesmärk on koguda kokku peagi kehtivuse kaotavad Eesti krooni mündid, et sellega abivajajaid aidata. Kokkukogutud müntide abil lükatakse käima mitmed lokaalsed ja regionaalsed Todupangad,s.t ostetakse külmkapid, laosistused ja toidu laialiveoks vajalikud kaubikud.

Toidupank ei ole ühekordne heategevusprojekt, vaid selle abil ehitatakse üles süsteem, mille kaudu saavad abi tänasel päeval elu hammasrataste vahele jäänud inimesed. Peamiselt saavad Toidupanga kaudu abi väikeste lastega üksikemad ja tõelistesse raskustesse satunud lastega pered, kes on töö kaotanud ja kel pole hetkel niigi palju võimalusi, et oma toidulauda katta. Kord juba toimima hakanuna ei vaja Toidupank jooksvalt palju investeeringuid - söögikraam, mis läheb jagamisele saadakse annetustena tootjatelt ja poodidelt, see on ka üks Toidupanga rahvusvahelise kontseptsiooni põhimõte.

Järgneva paari nädala jooksul vajame abi, et inimestele aktiivselt Toidupanka tutvustada ja kaubanduskeskustes mündikampaania anumatesse sente ja münte korjata. Selleks otsime vabatahtlikke, kes erinevates kaubanduskeskustes mündianumate juures Toidupanga flaiereid jagaksid, münte koguksid ja annetajaid suupärase magusa ja piparkookidega rõõmustaksid.

Toidupanga tutvustused toimuvad mitmetes kaubanduskeskustes tööpäevade õhtul ja nädalavahetuste päeval korraga 2-4 tundi. Mündikogumisele eelneb väike koolitus, kus räägime, mida keskustes teha ja jagame täpsemat infot Toidupangast.

Vabatahtlikuks saad registreerida siin: http://www.toidupank.ee/vabatahtlikuks-registreerumine/

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021