Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Haridusliku jalgpalli turniiri korraldusmeeskond otsib sportlikke ja aktiivseid liidukaid, kes oleks nõus esindama märtsis EÕEL-i meeskonda jalgapalli turniiril, kus vastased on tugevad, kuid auhinnad head!

Vaja on kaheksat mängijat, kes tahaks ja suudaks meie liitu esindada. Võiks ka olla mingi piisav kokkupuude seoses jalgpalliga.

Turniir toimub märtsis, Põltsamaa Felixhallis (kuupäev täpsustatakse koostöös võõrustajatega jaanuari teises pooles). Meeskondi on oodatud osalema lisaks meile veel kolm: HTM, EÜL ja ENL. Mängud toimuvad 1x12 minuti formaadis ja korraga platsil 4+1 mängijat.

Kui arvad, et tahad ja suudad meie eest mängida, võta ühendust turiiri peakorraldaja Kerviniga(See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 59094722). Paluks täpsustada ka oma kokkupuudet jalgpalliga ja positsiooni eelistusi, et oleks kergem meeskonda kokku panna. Sooviavalduse lõppu lisada ka oma kontaktandmed(meil, telefon, kodulinn).

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021