Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

17. märtsil algab Facebooki keskkonnas Internetiturunduse meistrivõistlus, mille käigus osalejad proovivad kätt erinevate riidetoodete turundamisel. Kuu aja jooksul jagavad osalejatele õpetussõnu mitmed tunnustatud internetiturundajad.

Võistlejad peavad läbima kolm etappi, mille käigus turundatavad tooted muutuvad järjest kallimaks ning keerulisemaks. Kolmanda etapi võitjale on ette nähtud auhind nädalane puhkusereis Türki. Ka teisele ja kolmandale kohale on ettenähtud väärtuslikud kinkekaardid.

Internetiturunduse meistrivõistlus toimub Facebookis aadressil facebook.com/riided24.

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00