Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Noortegrupp Seiklejate Vennaskond viib rahvusvahelise noorsootöötajate koolituse "I share, I care" raames 18. aprillil Otepääl Valgamaal läbi kontaktide loomise sündmuse "Chat and Cheese" (tsättimine ja juust). Koolitus toob kokku 10 erineva riigi noorsootöötajad ja noortejuhid.

Toreda vabas õhkkonnas ürituse idee on tuua kokku Lõuna-Eesti aktiivsed noored ja noorsootöötajad koolitusel osalevate välismaalastega, et saaks koos toredalt aega veeta ning lisaks luua kontakte, et teha tulevikus koostööd - näiteks võtta koos ette mõni tore noorteprojekt.

Sündmusele saab registreeruda hiljemalt 22. märtsil e-posti aadressilSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kontaktide loomise sündmus "Chat and Cheese" annab võimaluse:

• luua kontakte noorsootöötajate ja noortejuhtidega Leedust, Poolast, Sloveeniast, Hispaaniast, Itaaliast, Bulgaariast, Rumeeniast, Ungarist, Türgist ja Eestist;
  • saada rohkem infot programmi Euroopa Noored võimaluste kohta;
  • teha tulevikus toredaid projekte koos välismaa partneritega;
  • praktiseerida erinevaid võõrkeeli;
  • veeta üks tore õhtu rahvusvahelises seltskonnas.

Üritus algab kell 19.00 18. aprilli õhtul. Sündmus on osalejatele tasuta ja kiirematele pakume ka majutust (soovi korral).

Projekt viiakse ellu Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetusel.

Meie poolt on juust, Sina aga tule ja suhtle!

Lisainfo:
Heleri Alles