Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Pressiteade

Eesti Õpilasesinduste Liit
10.04.2010
Eesti Õpilasesinduste Liidu Üldkoosolek valis uueks juhatuse esimeheks Kuldar Rosenbergi ning aseesimeesteks said Kristen Aigro ja Liina Hirv.

"Kõige tähtsam on säilitada organisatsiooni järjepidevus Eesti hariduspoliitilisel maastikul, kuid uutest ideedest puudust ei ole," sõnas EÕELi uus juhatuse esimees Kuldar Rosenberg.
EÕEL tegevuskava järgi on alanud aasta tähtsad tegevusvaldkonnad organisatsiooni sisemise struktuuri uuendamine, õpilaste suurejoonelisem kaasamine hariduspoliitika kujundamisel ja õpilasesinduste võimekuse tõstmine koolides.
Lisaks esimehele valiti EÕELi uued aseesimehed, kelleks osutusid Kristen Aigro ja Liina Hirv.
Vastavalt EÕELi põhikirjale valib liidu juhatuse liikmed liikmete üldkoosolek. Juhatus otsustab oma vastutsvaldkonnad, valib enda seast esimehe ja aseesimehed.
Eesti Õpilasesinduste Liit on vabatahtlik demokraatlik ühendus, mis toob kokku Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoole. EÕEL on suurim esindusorganisatsioon Eestis, esindades oma liikmete kaudu üle 100 000 õpilase.

Lisainfo:
Kuldar Rosenberg
EÕELi juhatuse esimees alates 10. mai 2011
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Edgar Rootalu
EÕELi juhatuse esimees kuni 10. mai 2011