KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Hei, koolilehe meeskonna liige, mul on Sulle väikene teadaanne

Koolilehe Tsirguke mai-juuni kava on nüüd valmis. Otsi kava enda meili pealt, või siit:http://www.upload.ee/files/1314544/Koolilehe_suvekuu_kava.doc.html

Lisaks sellele on veel hästi palju vabasid teemasid, millest Sa kindlasti kirjutada oskaksid. Kui ei oska Sina, siis paku enda sõbrale või klassikaaslasele - kellelegi, keda sa tead, et tema kohe kindlasti oskab midagi hästi kirjutada.

Vaata kavalehte, et näha, millised teemad on veel vabad!

Üritusi ei ole