KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Hea Valgamaa noor, kui sa soovid rikastada oma vaba aega ning anda panus karjääriürituste korraldamisele, siis ootame sind vabatahtlikuna Valgamaa karjääriürituste korraldusmeeskonda. Pakume võimalust proovida erinevaid tegevusi erinevates valdkondades. Samuti aitab vabatahtlik töö tundma õppida iseennast – millised onsinu tugevad küljed, millised tegevused sulle sobivad. Sul on võimalikteada saada, kas sa oled hea meeskonnatöötaja, suhtleja või liider? Kindlastiilmestab vabatahtlik tegevus ka sinu CV-d.  Aktiivne osalemine ühiskondlikestegevustes ning töötamine vaba tahte alusel on tõusev suund. Vabatahtliktegevus on suurepärane võimalus just leidmaks seda eluvaldkonda, milleson Sulle sobiv elukutse.
Tundub põnev ning tahaksid proovida?
Hea võimalus olla kaasatud vabatahtlikunameie korraldusmeeskonda on 25. novembril toimuval  gümnasistide tööturukonverentsil.Saada oma sooviavaldus ja CV hiljemalt 7. november 2011 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vabatahtliku tegevuse eest saad Valgamaa Tankla vabatahtliku passi, mis tulevikus aitab tõestada sinu kogemustavalikus tegevuses.  Vabatahtliku passi kohta loe lisa: http://www.tankla.net/content/view/555/348/

Üritusi ei ole