Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Eesti Õpilasesinduste Liit (EÕEL) on seisukohal, et Pühajärve Põhikooli sulgemise otsus ei ole tehtud kaasamise põhimõtteid järgides. Täna esitas Õpilasesinduste Liit ka pöördumise vallavolikogu poole, milles taunib otsustusprotsessi käiku.

„Arvestades, et tegemist on täiesti elujõulise põhikooliga, on kogu sündmuste käik algusest peale küsimusi tekitav," sõnas Õpilasesinduste Liidu juhatuse aseesimees Liina Hirv. Õpilasesinduste Liit peab oluliseks, et kool oleks õpilaste jaoks meeldiv koht, kus õppetöö toimuks maksimaalselt õpilaste arengut toetavalt ning nende individuaalsetest iseärasustest lähtuvalt. Tänu väikestele klassidele ning edumeelsele kooliperele on Pühajärve Põhikool sellega edukalt toime tulnud. Seda enam on kahetsusväärne, et nii hoolekogu kui kogu koolipere on siiani teadmatuses, millistel kaalutlustel kooli sulgemise kasuks otsustati.

Eesti Õpilasesinduste Liit on vabatahtlik demokraatlik ühendus, mis ühendab Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoolide õpilasesindusi. EÕEL on suurim õpilaste esindusorganisatsioon Eestis, esindades oma liikmete kaudu üle 100 000 õpilase. Pühajärve Põhikool kuulub samuti Eesti Õpilasesinduste Liidu liikmete hulka.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021