Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Study in Estonia - mis see on?

Study in Estonia on Eestit kui atraktiivset kõrgharidusvõimalusi pakkuvat maad tutvustav koostööprojekt. Tegevustes osalevad kõik need Eesti kõrgkoolid, kus on võimalik õppida vähemalt ühel täies mahus inglise keeles õpetataval ja rahvusvaheliselt tunnustatud tasemeõppe kaval.

Õppeaastal 2010-2011 õpib Eesti kõrgkoolides tasemeõppes ligi 1300 välistudengit.

Eesti on alles suhteliselt lühikest aega maailmakaardil oma nime all. On täiesti selge, et iga inimene, kes on mingil põhjusel leidnud tee meie toredale maale, saab läbi siit saadud kogemuste meie saadikuks maailmas. Ülikooliaastad on igaühe jaoks eriline ja oluline aeg  väärtushinnangute kujunemisel ja silmaringi laienemisel.

Loodame väga, et Eesti on siia õppima tulnud noortele lisaks heale haridusele andnud palju teises riigis ja kultuuriruumis elamise kogemusi ning need inimesed meenutavad Eestit alati soojade tunnetega. Noorte inimeste avar silmaring ja oskus näha enda ümber maailma tema kirevuses ja põnevuses sillutab teed mõistvama ja parema maailma poole.

Seepärast on meie lipukirjaks Study in Estonia - the beginning of a beautiful friendship!
Eestis saadud kogemus on ilusa ja kestva sõpruse algus!

LISAINFO WWW.STUDYINESTONIA.EE

Veebr