EÕEL'i poolt korraldatav hooajakool toimus Tallinna Ülikoolis ja on sel aastal järjekorras juba neljas. Teemaks on valitud haridusreform, täpsemini koolivõrgu korrastamise temaatika.

„Koolivõrgu reform mõjutab väga paljusid õpilasi. Seetõttu on oluline, et neil oleks antud teemast selge pilt ning võimalus kaasa rääkida,“ sõnas hooajakooli peakorraldaja Kristin Värno. „Võimalikult hea ülevaate andmiseks oleme paneeldiskussiooni kutsunud erinevate osapoolte esindajad,” lisas Värno.

Paneeldiskussioonile kutsuti osalema nii valitsusasutuste, kui kodanikuühenduste esindajad, eesmärgiga tagada laiapõhjaline ülevaade ning tuua noorteni erinevad vaatevinklid. Haridus- ja teadusministeeriumist osales diskussioonis Kalle Küttis, Koolijuhtide ühendusest Toomas Kruusimägi, Lastevanemate Liidust Aivar Haller, Harju maavalitsusest Piret Hiisjärv ning õpilaste esindajana Karl Jõgi.

Paneeldiskussioonile eelnes loeng haridusreformist ja haridusmaastiku käekäigust Haridus- ja teadusministeeriumi üldharidusosakonna juhataja Irene Käosaare poolt ning järgnevad arutelud ning töörühmad.

13.12.2019

13.12.2019 09:00 - 14:00